15 kişilik Adrasavana teknemizle mevsimine göre farklı balık avı turları düzenliyoruz.

Teknemiz büyük olduğu için denizden çok etkilenmeden güneşin altında kavrulmadan oturduğunuz yerden yemli balık avının tadına varın. Arkadaşlarınızla toplu organizasyonlar düzenleyip Adrasan’a bizimle balık avlamaya gelebilirsiniz. Size güzel bir gün yaşatacağımızdan emin olabilirsiniz.

Adrasanda balık avı turu kim yapıyor? Adrasanda balık avlamak ne yapabiliriz?
Adrasanda balık turu için uygun fiyatlı tekne var mı? Adrasanda balığa nasıl çıkarız?

Öncelikle Adrasan’da Akya, Sinarit, Yazılı Orkinos gibi büyük balık avı hem de Mercan, İzmarit gibi yemli küçük balık avı turları yapılıyor. Hangi tip balık avı yapmak isterseniz ona göre bir balık avı turu mutlaka var.

Adrasan’da havalar müsade ettiği sürece yaz kış balık avı turları yapılıyor. Önceden telefon ederek rezervasyon yaptıracağınız turlarla hedeflediğiniz balık avını gerçekleştirebilirsiniz. Balık avı turlarına ister arkadaşlarınızla ister ailenizle çıkabilirsiniz.

Bilmediğiniz bir yere balık avına gidiyorsanız o bölgenin tecrübeli bir balıkçısı ya da balık avı turu düzenleyen kişisi ile balığa çıkmanızı tavsiye ederiz yoksa balıktan eliniz boş dönersiniz.

Balık avı için tekne kiralamak için Tolga kaptana telefon ederseniz size bu konuda bilgi verip istediğiniz tur şekline uygun kiralık tekne fiyatlarını size söyleyecektir.

Adrasan’da hangi balıklar çıkar? hangi balık ne zaman çıkar? Nasıl oltalar gerekir?
Yanınızda hangi malzemeleri getirmelisiniz gibi soruların cevaplarını öğrenip ona göre gitmekte fayda var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here