Adrasan’a Nasıl Geleceksiniz?

Adrasan’ın Antalya’ya uzaklığı 95 km. Yaklaşık 1,5 saatlik bir yolculukla ulaşabiliyorsunuz.

Otobüs ile geliyorsanız size tavsiyemiz. Varsa kumluca ya giden otobüslerle Adrasan sapağında (Kumluca bölge trafik amirliği) inerek Adrasan Tur veya taksilerle Adrasan’a gelebilirsiniz.

Ya da Antalya otogarında indiğinizde hemen yandaki  ilçeler terminalinden Kumluca ilçesine her yarım saatte bir kalkan minibüslerle Adrasan sapağında (Kumluca bölge trafik amirliği) inerek Adrasan Tur veya taksilerle Adrasan’a gelebilirsiniz.

Uçakla geliyorsanız;

Antalya’ya indikten sonra isterseniz havalimanının taksisini veya daha önceden haber verirseniz bizim yönlendireceğimiz bir taksiyle transferinizi yapabilirsiniz.

 Toplu taşıma araçlarıyla:

Antalya otogarına havaş veya belediye otobüsüyle gidebilirsiniz. Otogara indiğinizde hemen yandaki  ilçeler terminalinden Kumluca ilçesine her yarım saatte bir kalkan minibüslerle Adrasan sapağında (Kumluca bölge trafik amirliği) inerek Adrasan Tur veya taksilerle Adrasan’a gelebilirsiniz.

Özel arabanızla geliyorsanız;

Antalya’dan Kemer istikametini takip edip , Kemerden sonra Çamyuva , Tekirova, Ulupınar, Çıralı ve Olympos-Adrasan sapağını da geçtikten sonra 7 km ilerleyip Adrasan sapağından sapıyorsunuz. 9 km ilerleyip yolun sonundan sağ dönüp sahil tabelalarını 4km takip ederek Adrasan sahile ulaşabilirsiniz.