Hakkımızda

Adrasan’lı Tuncay Kaptan uzun yıllardır Adrasan’da günübirlik tekne turu hizmeti vermektedir. Bu yıl Atıcı isimli teknesini büyüten ve kapasitesini artıran kaptan ayrıca teknenin daha konforlu bir hale gelmesi için kış boyu hazırlıklarını sürdürdü ve 2017 yaz sezonuna hazırladı. Tecrübeli kaptanı ve konforlu teknesi ile size harika bir tekne gezisi hizmeti sunmaktadır.

Günübirlik tekne turlarının yanı sıra mehtap turları, Olimpos Tekne Turları ve Adrasan’ın iki yönüne ayrı güzergahlarda olmak üzere turlar düzenleyen Tuncay Kaptan sizlere unutamayacağınız bir günün garantisini veriyor. 14 metrelik gezi teknesi ile hizmet kalitesinin üst düzey olduğu bir tur sizi bekliyor. Akdeniz’in tertemiz koyları, denizlerini gördüğünüzde denize olan aşkınız artacak. Karadan ulaşımın olmaması nedeniyle tamamen bakir koylarda tertemiz bir denizde gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Daha önce hiç görmediğiniz renklerde koylar sizi bekliyor. Turkuaz, lacivert ve mavinin farklı tonlarında olan koylarda denizden çıkmak istemeyeceksiniz.

Tuncay Kaptan ile Adrasan Tekne Turu, tatilde geçirdiğiniz en özel zamanlar olacak, sizleri tatilinizde mutlu etmek ve unutulmaz anılarla ayrılmanız bizim görevimizdir.

İletişim formunu kullanarak bize ulaşabilir veya
Cep.: 0 506 858 18 82 numarasından Tuncay Kaptanı arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.